تکنولوژی

ارائه خدمات مشاوره به شرکت های دانش بنیان

در راستای ارائه خدمات توانمندسازی صندوق نوآوری و شکوفایی به شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان، این شرکت ها می‌توانند از خدمات مشاوره تلفنی وآنلاین به صورت لحظه ای در بیش از 20 حوزه کسب و کاری استفاده کنند.

به گزارش البرز فاوا نیوز به نقل از صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، در چهار ماه گذشته، بیش از 150 شرکت دانش‌بنیان برای استفاده از این خدمت تقاضا داده‌اند و در مجموع بیش از 250 مورد مشاوره تلفنی و آنلاین به این شرکت ها ارائه شده است.

در حال حاضر امکان مشاوره تلفنی و آنلاین با بیش از 200 مشاور خبره فراهم شده است که این مشاوران در حوزه‌های مختلفی چون بازاریابی و فروش، ثبت و امور حقوقی، بیمه و تامین اجتماعی، مالیات و امور مالی، صادرات و واردات، مدیریت منابع انسانی، خدمات فنی و مهندسی، تامین مالی و … به ارائه مشاوره می‌پردازند.

شرکت‌های دانش‌بنیان می توانند با مراجعه به سامانه غزال ghazal.inif.ir، تقاضای خود برای دریافت خدمات مشاوره را ارائه دهند و بعد آن حساب شرکت های دانش بنیان در اپلیکیشن الوبیز شارژ خواهد شد و شرکت ها می توانند از از خدمات مشاوره تلفنی و آنلاین استفاده نمایند.

شرکت های متقاضی برای آگاهی از نحوه ارائه این خدمات می‌توانند به صفحه راهنمای استفاده از خدمات مشاوره تلفنی و آنلاین alobiz.com/knowledge-intensive مراجعه نمایند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا