فناوری اطلاعات

اطلاعیه برگزاری دوره تخصصی مدیریت بازی‌سازی

بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، نخستین دوره تخصصی مدیریت بازی‌سازی را با همکاری دانشگاه صنعتی شریف در محل دانشکده مهندسی صنایع  برگزار می‌کند.

به گزارش البرز فاوا نیوز به نقل از اداره ارتباطات و امور بین الملل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای؛ نخستین دوره تخصصی مدیریت بازی‌سازی با همکاری دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.

این دوره  با حضور مدیران برجسته شرکت‌های بزرگ بازی‌سازی (استودیو مدریک، تاد، کوییز آو کینگز و پاییزان) برگزار می‌شود.

بر اساس توافق به عمل آمده بین معاونت آموزش و حمایت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و انستیتو ملی بازی‌سازی و با هدف ارایه خدمات حمایتی از سوی ساختار همگرا، تمامی هزینه‌های شرکت در دوره تخصصی مدیریت بازی‌سازی برای اعضای ساختار همگرا رایگان اعلام شد.

به منظور حمایت از آموزش‌های عمومی، تخصصی و ویژه در زمینه تولید و توسعه بازی‌های ویدئویی، اعضای ساختار همگرا می‌توانند به صورت رایگان در دوره تخصصی مدیریت بازی‌سازی که از سوی دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود، شرکت کنند و از حمایت مالی ساختار حمایتی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای (همگرا) بهره‌مند شوند.

گفتنی‌است حمایت مالی بنیاد از اعضای متقاضی منوط به ورود اعضای همگرا به مرحله دوم ثبت نام و تایید رزومه آنها می‌باشد. علاقه‌مندان واجد شرایط می‌توانند با ارائه معرفی‌نامه رسمی از سوی شرکت یا تیم خود و ثبت درخواست حمایت از طریق «سامانه همگرا» از این دوره آموزشی به صورت رایگان بهره‌مند شوند.

علاقه‌مندان جهت ثبت نام می‌توانند از طریق این لینک اقدام و سوابق حرفه‌ای خود را در زمینه بازی‌سازی به آدرس irangdi.ircg@gmail.com  ارسال نمایند. پس از بررسی سوابق تخصصی و ارسال تاییدیه، مرحله دوم ثبت‌نام آغاز می‌شود.

تاریخ برگزاری این دوره از ۱۴ آذرماه لغایت ۳ بهمن خواهد بود. گواهی این دوره به‌طور مشترک توسط بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و دانشگاه صنعتی شریف صادر می‌شود و تعداد شرکت‌کنندگان این دوره محدود است. این دوره همراه‌ با بازدید از استودیوهای بازی‌سازی بزرگ می‌شود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا