تکنولوژی

حضور دانش‌بنیان‌های برتر صادراتی در نمایشگاه تکنولوژی عمان

شرکت‌های توانمند و برتر صادراتی ایرانی با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در نمایشگاه “تکنولوژی عمان” حضور می‌یابند.

به گزارش البرز فاوا نیوز، نمایشگاه تکنولوژی عمان یکی از رویدادهای پرمخاطب در حوزه فناوری‌ اطلاعات و ارتباطات است که هر سال به میزبانی مسقط پایتخت عمان برپا می‌شود. در این نمایشگاه بین‌المللی فعالان و علاقه‌مندان به این حوزه از سراسر دنیا مشارکت می‌کنند و آخرین دستاوردهای خود در این عرصه را به نمایش می‌گذارند.

نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات عمان (Comex) از ۲۵ الی ۲۷ فروردین ۱۳۹۹ در شهر مسقط کشور عمان برگزار می گردد. نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات عمان (Comex) اولین رویداد فناوری اطلاعات و ارتباطات عمان است که بصورت سالیانه برگزار می گردد. برگزاری دروه قبلی این نمایشگاه بیانگر آن است که صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات می تواند بیش از ١٢٠٠٠٠ نفر را در طی ٥ روز برگزاری به خود جذب کند.

تعداد بازدیدکنندگان اعلام‌شده نشان می‌دهد که این نمایشگاه بالاترین رکورد جذب مخاطبان طی ٢٥ سال گذشته را داشته است. به همین دلیل این نمایشگاه فرصت و مجال خوبی برای دانش‌بنیان‌های فعال حوزه فناوری‌های ارتباطات و اطلاعات ایرانی است تا با حضور در آن، آخرین دستاوردها، محصولات و توانمندی‌های خود را به نمایش بگذارند و با به‌روزترین تجهیزات این حوزه آشنا شوند.

بر اساس اعلام معاونت علمی، همچنین این نمایشگاه به آنها اجازه می‌دهد که با شرکت‌های متناظر خود در دیگر کشورها ارتباط بگیرند و بازار خود را در دنیا توسعه دهند. با توجه به اهمیت بالای این اتفاق، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از حضور مستقل دانش‌بنیان‌ها در این نمایشگاه حمایت می‌کند.

شرکت‌های دانش‌بنیان توانمند و برتر صادراتی برای حضور در این نمایشگاه می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام به وب‌سایت www.tesc.ir مراجعه کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا