تکنولوژی

دانش‌بنیان‌های صادراتی گرد هم جمع می‌شوند

دانش‌بنیان‌های صادراتی چهارم اسفندماه امسال میهمان سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری می‌شوند. میهمانی که قرار است با حضور در این جمع، هم با دستاوردها و مشکلات آن‌ها آشنا شود و هم از برگزیدگان صادراتی تقدیر کند.

به گزارش البرز فاوا نیوز؛ معاون علمی و فناوری رییس جمهوری روزهای ابتدایی آخرین ماه سال 98 را به حضور در نشست شرکت‌های دانش‌بنیان صادراتی اختصاص داده است. نشستی که قرار است با ارائه نهادهای مالی، توسعه‌ای و حمایتی، پرسش و پاسخ شرکت‌ها و تقدیر از صادرکنندگان برتر برگزار شود.

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری یکی از پیش‌قراولان ایجاد و توسعه بازار محصولات دانش‌بنیان است و این مهم را در بطن زیست‌بوم فناوری و نوآوری با همکاری همه بازیگران این عرصه به پیش برده است. به گونه‌ای که در کنار فراهم شدن بازار فروش این محصولات در داخل کشور، برخی دانش‌بنیان‌های داخلی توانسته‌اند به بازارهای بین‌المللی هم رخنه کنند.

حضور آن‌ها در بازارهای جهانی یکی از افتخارات زیست‌بوم فناوری و نوآوری در کشور است. بر همین مبنا، معاون علمی و فناوری رییس جمهوری، 4 اسفندماه سال جاری با حضور در نمایشگاه بین‌المللی تهران و در جمع شرکت‌های دانش‌بنیان صادراتی از برترین‌های آن‌ها تقدیر خواهد کرد.

در این نشست مسوولان و مدیران مرتبط با حوزه صادرات کشور از جمله رییس سازمان توسعه تجارت، مدیر عامل بانک توسعه صادرات، مدیر عامل صندوق ضمانت صادرات، نائب رییس اتاق بازرگانی و نیز مسولان صندوق نوآوری و شکوفایی و وزارت امور خارجه هم حضور خواهند داشت.

در حاشیه این نشست، دو تفاهم‌نامه همکاری میان مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سازمان توسعه تجارت و اتاق بازرگانی با هدف توسعه زیرساخت‌های صادرات دانش‌بنیان منعقد می‌شود.

علاقه‌مندان حضور در این نشست می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های  ۶۳۱۰۳۳۱۵ و ۶۳۱۰۳۳۱۳ تماس بگیرند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا