فناوری اطلاعات

شرکت‌های خلاق از سیستم‌های فناوری خبره برخوردار می‌شوند

به گزارش البرز فاوا نیوز به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری؛ مجموعه‌های استارتاپی کوچک یا شرکت‌های در حال رشد، به دلیل صرفه جویی در هزینه‌ها، معمولاً امکان محدودی برای استخدام منابع انسانی مورد نیاز دارند.

این مسئله می‌تواند، توانایی این شرکت‌های نو پا و خلاق را برای ایجاد یک بخش فروش و بازرگانی کار آمد تحت تاثیر قرار دهد. در این راستا شرکت های خلاق با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های اقتصاد هوشمند و دیجیتال معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری می توانند از سیستم‌های فناوری خبره موسوم به ERP استفاده کنند.

این سیستم‌ها، خدمات مختلفی به شرکت‌ها ارائه می دهند که از آن جمله می توان به خدمات حسابرسی،حسابداری، مکانیزه کردن و هوشمند سازی فرایند فروش اشاره کرد.

همچنین شرکت‌های خلاق می توانند با استفاده از این سیستم‌های نرم افزاری پیشرفته خدمات  بازاریابی خود را به شکل مدرن و اتوماتیک درآورند.

شرکت های متقاضی با استفاده از این خدمات نرم افزاری این امکان را خواهند یافت که سیستم انبارداری خود را بدون نیاز به نیروی انسانی، بهینه سازند و از مدیریت زنجیره تولید برخوردار شوند.

علاوه بر این، امور اداری مانند: برگه ساعات کاری، مرخصی ،ارزشیابی کارمندان و نظایر این با استفاده از این سیستم، ساماندهی می شود.

شرکت‌های مختلف با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، می توانند از مجموعه این خدمات و یا چند خدمت خاص مورد نیاز برخوردار شوند. مجموعه این خدمات توسط یک شرکت دانش بنیان عرضه می شود که با حمایت ستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال و هوشمند سازی در اختیار دیگر شرکت‌های خلاق و دانش بنیان قرار می گیرد.

علاقه‌مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس سایت ستاد توسعه فناوری‌های اقتصاد دیجیتال و هوشمند سازی، به نشانی http://ictc.isti.ir مراجعه کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا