فناوری اطلاعات

فراخوان وزارت ارتباطات برای حضور دستگاههای دولتی در الکامپ

وزارت ارتباطات برای حضور دستگاههای دولتی در بیست و ششمین دوره برگزاری نمایشگاه الکامپ، فراخوان داد.

به گزارش فناوری برتر دیجیتال به نقل از سازمان نظام صنفی رایانه‌ای، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات امروز شنبه ۱۳ آذرماه با ارسال نامه‌ای به نهادها و دستگاه‌های دولتی خواستار حضور آنها در بیست و ششمین نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) شد.

نمایشگاه الکامپ پس از دو سال وقفه با شعار «فناوری برای مردم» از تاریخ ۲۷ تا ۳۰ بهمن‌ماه ۱۴۰۰ در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران به‌عنوان مجری و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سازمان فناوری اطلاعات ایران و دبیرخانه شورای اجرایی فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا) به‌عنوان حامی این نمایشگاه خواهند بود.

در نامه وزارت ارتباطات آمده است: «ارائه دستاوردهای موفق دستگاه‌های دولتی از جمله دستاوردهای دولت الکترونیک در خدمات برخط، آموزش برخط، سلامت الکترونیک، دورکاری کارکنان دولت و… در دوران شیوع ویروس کرونا از اهداف بخش دولت الکترونیک در این نمایشگاه خواهد بود.

حضور و ارائه دستاوردها، پیشرفت‌ها و توانمندی‌های آن دستگاه می‌تواند به تبیین نقش سازنده آن مجموعه در دوران مقابله با شیوع ویروس کرونا بپردازد.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا