تکنولوژی

مدرسه زمستانه «مالکیت فکری» برگزار می‌شود

مدرسه زمستانه «مالکیت فکری» توسط کانون پتنت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و با همکاری انستیتو پاستور ایران برگزار می‌شود. در مدت 3 روز برگزاری این رویداد شرکت‌کنندگان درباره اهمیت ثبت اختراع و فرآیند آن اطلاعات لازم را کسب می‌کنند.

به گزارش البرز فاوا نیوز به نقل از معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری؛ آموزش حوزه مالکیت فکری و به طور خاص پتنت هدف برگزاری این رویداد است که 3 تا 5 اسفندماه سال جاری در محل انستیتو پاستور ایران برگزار می‌شود. همچنین آشنایی مخاطبان با مالکیت فکری با تأکید بر ثبت اختراع، آشنایی با مفاهیم ثبت اختراع برای کسانی که با این حوزه به صورت عملی دست‌وپنجه نرم می‌کنند نیز در این مدرسه دنبال می‌شود.

مخاطبان در این مدرسه فرایند ثبت اختراع را آموزش می‌بینند. معرفی و کار با موتور جستجوی «Patent LENS، ساختار متن اختراع و شرایط نگارش پیش‌نویس متن، نحوه نگارش انواع ادعانامه همراه با مثال‌های عملی و روند ثبت اختراع داخلی و نحوه جستجوی پتنت‌های داخلی برخی از محورهای برگزاری مدرسه زمستانه مالکیت فکری است.

علاقمندان برای ثبت نام از 3 بهمن ماه تا 1 اسفندماه سال جاری فرصت دارند. همچنین برای حضور دانشجویان تخفیف‌هایی در نظر گرفته شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت کانون پتنت معاونت علمی و فناوری مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا