گیم

۲۷۰ هزار نفر بازیکن در استیم Halo Infinite طی چند ساعت

هنوز از عرضه نسخه بتای بخش چند نفره هیلو اینفینیت (Halo Infinite) 24 ساعت نگذشته که رکورد‌شکنی را آغاز کرده است. این بازی اول شخص شوتر توانسته تا بیش از ۲۷۰۰۰۰ بازیکن در استیم داشته باشد. این اولین بازی استودیو مایکروسافت است که توانسته در مدت زمان کوتاه به این تعداد بازیکنان برسد.

فناوری برتر دیجیتال به نقل از دیجی کالا؛ نکته جالب اینجاست که عرضه این بازی کاملا به صورت ناگهانی بود. یعنی به دلیل ۲۰ سالگی ایکس‌باکس هیلو اینفینیت را دیروز منتشر کردند. سازندگان این بازی اعلام کردند که تمام دستاوردهای شما در نسخه بتا به بازی اصلی هم وارد خواهد شد و فصل اول آن به طور رسمی از الان آغاز شده است. با توجه به این گفته‌ها انتظار می‌رفت که افراد زیادی بازی را تجربه کنند اما این تعداد به نوبه خود بی‌نظیر است. حتی بازی‌هایی مثل فورتزا هورایزن ۵ هم به این رقم دست پیدا نکردند.

فورتزا هورایزن ۵ از دید منتقدان و کاربران بسیار عالی عمل کرده و این‌طور که به نظر می‌رسد ایکس‌باکس عناوین انحصاری خوبی را به بازار عرضه کرده است. با وجود اینکه فورتزا بسیار تحسین شد نتوانست به اندازه هیلو کاربران را به خود جذب کند.

Halo Infinite

هیلو در حال حاضر در وضعیت بسیار خوبی دارد. تعداد بازیکنان آن در روز دوشنبه توانست رتبه‌ی چهارم را در لیست بیشترین بازیکنان در روز را کسب کند. بازی‌های بالای آن در لیست هم عناوین مشهور و بسیار محبوب استیم یعنی کانتر استرایک: گلوبال آفنسیو (Counter Strike: Global Offensive)، دوتا ۲ و پابجی هستند.هنوز تعداد بازیکنان ایکس‌باکس و کامپیوتر شخصی باهم اعلام نشده است. با توجه به آمار بازیکنان روی کامپیوتر، این استقبال اگر روی ایکس‌باکس بیشتر نباشد، کمتر نیست. پس در حال حاضر افراد بسیار زیادی در حال تجربه نسخه بتای بازی هیلو اینفینیت هستند.

با توجه به اینکه فصل اول این بازی تا ماه می سال ۲۰۲۲ ادامه خواهد یافت، استودیو ۳۴۳ بخش‌های زیادی را به این بازی اضافه خواهد کرد. به‌خصوص با عملکرد حال حاضر هیلو انتظارت از پشتیبانی این بازی بسیار بالا است.

هیلو اینفینیت را می‌توان مهم‌ترین بازی کنسول‌های نسل نهمی مایکروسافت دانست. سیاست‌های درست بخش ایکس‌باکس مایکروسافت و سازنده‌ی این بازی باعث شده تا از آن استقبال بسیاری بشود. همین رایگان شدن بخش چند نفره یکی از بهترین اتفاقات برای مجموعه هیلو است. از طرفی اگر شما علاقه زیادی به داستان هیلو دارید می‌توانید آن را با پرداخت هزینه تجربه کنید.

Halo Infinite

بازی هیلو اینفینیت به طور رسمی در تاریخ ۱۷ آذر (۸ دسامبر) برای کنسول‌های نسل ۹ و ۸ مایکروسافت به همراه کامپیوترهای شخصی عرضه خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا